Перейти до основного вмісту

НОВИНИ

08 лют

Термінал звернень громадян

Більшість приватних компаній та державних установ переходять або вже перейшли на електронний документообіг, що є невід'ємною частиною програм по боротьбі з корупцією. Переваги електронного документообігу над паперовим очевидні – збільшення продуктивності при істотному скороченні витрат.

Проте, сам процес переходу займе певний період часу, що обумовлено, не так технічними, як здебільшого, соціально-економічними причинами. Крім того національне законодавство багатьох країн передбачають подачу різного роду «заяв» i «звітів» також і у паперовому вигляді.

Як пришвидшити перехід з паперового до електронного документообігу?

Фахівці Компанії МВКОМ спеціалізуються на постачанні та інсталяції спеціального  терміналу, що немає аналогів, та може використовуватися в усіх державних та приватних установах, де відбувається прийом інформації на паперових носіях, відео та аудіо звернення.

Функції терміналу

Термінал призначений для друку та прийому заповнених паперових бланків, переведення їх в електронний вигляд, та передачі до відповідних інстанцій. Основна мета - автоматизувати процес, для заощадження часу громадян і співробітників, підвищення оперативності роботи та скорочення витрат.

Переваги терміналу

З питань співпраці звертайтесь до наших менеджерів. Ми з радістю Вам допоможемо!

Пишіть: sale@mvkom.net

Телефонуйте: +38 (097) 805-88-69

                           +38(050) 672-10-96