Skip to main content

Конфігурування, постачання та монтаж серверів та серверного обладнання

03 Jan

Конфігурування, постачання та монтаж серверів та серверного обладнання

Сучасний бізнес розвивається дуже швидко, кожен керівник прагне збільшити прибуток з мінімальними витратами, за короткий проміжок часу. Отримання максимальної ефективності в найкоротші терміни забезпечить впровадження сучасних інформаційних технологій, які дозволять використовувати всі можливості оптимізації використовуваних процесів.

Саме сервер є одним з найважливіших вузлів в роботі інформаційних систем. В сучасних реаліях сервер готовий оптимізувати дії співробітників компанії та перевести на новий якісний рівень бізнес-процеси. Сервер готовий зберігати в собі всю інформацію, яка необхідна для безперебійної роботи будь-якої компанії або фірми.

Використання сервера дає наступні переваги компанії:

 • Економія робочого часу;
 • Доступність всієї інформації для кожного співробітника;
 • Захищеність корпоративної інформації.
 • Конфігурації серверів бувають дуже різними та підбираються під кожну задачу індивідуально. Важливим початком коректної роботи є професійний підбір обладнання, проводиться глобальний моніторинг всіх вимог, які є до техніки. На основі отриманих даних вибирається відповідне оснащення і виконується конфігурація системи, яке максимально відповідає вимогам, далі виконується монтаж та налаштування сервера. Коли установка сервера пройшла успішно, всі системи підключають, проводять запуск і перевірку, тестують.

  Вибір оптимального складу серверів і серверного устаткування для конкретного користувача, це важливе завдання, вирішення якої пропонує компанія МВКОМ.

  Ми завжди відкриті до нових замовлень та проектів. Чим складніше - тим цікавіше!

  З питань співпраці звертайтесь до наших менеджерів. Ми з радістю Вам допоможемо!

  Пишіть: sale@mvkom.net

  Телефонуйте: +38 (097) 805-88-69

                           +38(050) 672-10-96