Перейти до основного вмісту

НОВИНИ

23 сер

Представлений найбільший у світі чіп Cerebras Wafer Scale Engine з 400 000 ядрами

Комп’ютерні чіпи в нашому розумінні мають крихітні розміри, але чіп, створений Cerebras Systems, ламає всі стереотипи. На конференції Hot Chips в Стенфорді ця компанія представила найбільший у світі чіп Cerebras Wafer Scale Engine для штучного інтелекту, який складається з 1,2 трлн транзисторів.

26 лип

Прихований «звуковий пароль» дозволить смартфонам підключатися до незнайомих мереж Wi-Fi

За матеріалами: © LanTorg.com

Швейцарські інженери запропонували новий метод непомітною передачі даних. Інформацію, приховану між нот фонової музики в торгових центрах, готелях, музеях або супермаркетах, почує тільки смартфон.

Винайшли новий спосіб передачі даних вчені зі Швейцарської вищої технічної школи Цюриха. Для цього їм знадобилися внести в музичний файл мінімальні зміни, і вони домоглися пристойній швидкості передачі даних без будь-яких чутних ефектів, повідомляє Futurity.

27 чер

Wi-Fi для бізнесу: відповідь на найпоширеніші питання

У цьому блозі ми обговорюємо 21 найпоширеніших запитань щодо розгортання Wi-Fi для бізнесу.

Wi-Fi став однією з тих речей, які ми приймаємо як належне. Ми не помічаємо його, коли він працює, але коли він працює погано (або взагалі не працює), ми обов'язково це помітимо. Повільне або відсутнє з'єднання Wi-Fi викликає розчарування. Коли офісний Wi-Fi не працює, зустрічі та рішення відкладаються, і клієнти стають нещасними.

24 чер

Система контролю управління доступом — чому Ваш бізнес повинен запровадити її якомога швидше?

Ця стаття присвячення важливості встановлення системи контролю управління доступом для вашого бізнесу.

Системи контролю управління доступом допомагають протистояти несанкціонованому доступу до об'єктів компанії, що є життєво важливою установкою безпеки, оскільки це один з найнебезпечніших інцидентів, з якими може зіткнутися бізнес (починаючи від крадіжки обладнання до промислового шпигунства).

20 чер

ЦІКАВІ ФАКТИ З ІСТОРІЇ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Придивіться — коли ви йдете вулицею, заходите в торговий центр або їдете дорогою, то всюди можна помітити системи відеоспостереження. Вони допомагають затримувати злочинців, припиняти крадіжки, акти вандалізму, фіксувати правопорушення на проїжджій частині, і багато іншого.

13 бер

РОЗУМНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ

Що найважливіше в роботі громадського транспорту? Для пасажира це максимальна безпека, комфорт, зручність оплати за проїзд і можливість відстежити рух автобусів онлайн. Для власника автобусної компанії – це можливість контролювати, наскільки дотримуються графік і маршрут руху, чи немає перевитрати пального.

Однією з основних потреб розумного міста є напрям розумного громадського транспорту, основними складовими якого є:

11 бер

10 технологій року від Білла Гейтса

Журнал Technology Review Массачусетського технологічного інституту опублікував традиційну добірку десяти проривних технологій року. До її створення редакція вперше залучила "сторонню" людину. Нею став один з лідерів цифрової революції, засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс.

У його списку нема хайтек-новинок чи гаджетів, є лише те, що хвилює самого філантропа: здоров'я, охорона природи, проблеми країн третього світу.