Перейти до основного вмісту

НОВИНИ

13 бер

РОЗУМНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ

Що найважливіше в роботі громадського транспорту? Для пасажира це максимальна безпека, комфорт, зручність оплати за проїзд і можливість відстежити рух автобусів онлайн. Для власника автобусної компанії – це можливість контролювати, наскільки дотримуються графік і маршрут руху, чи немає перевитрати пального.

Однією з основних потреб розумного міста є напрям розумного громадського транспорту, основними складовими якого є:

 • ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТОМ;
 • ОПЛАТА ПРОЇЗДУ (ЄДИНИЙ КВИТОК);
 • СИСТЕМА НАГЛЯДУ ТА АНАЛІЗУ ТРАНСПОРТНИХ ПОТОКІВ;
 • МОБІЛЬНІ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ;
 • ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТРАНСПОРТ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ;
 • ДОДАТКИ ТА СЕРВІСИ
 • Тепер про все по порядку.

  ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТОМ

  ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТОМ

  Застосування системи дозволяє систематизувати та впорядкувати процедуру випуску транспортних засобів на лінію, вести точний облік по роботі кожного водія і кожного транспортного засобу, забезпечити оперативність взаємодії водіїв з диспетчером.

  Основним елементом підсистеми, є табло GPS диспетчеризації, призначене для інформування центрального диспетчера про поточну ситуацію на всій зоні відповідальності автоматизованої системи диспетчерського управління наземного транспорту.

  Переваги впровадження системи:

  • підвищення якості обслуговування за рахунок забезпечення регулярності руху; зниження скупчення транспорту; скорочення інтервалів на маршрутах в години пік; підвищення безпеки пасажирських перевезень;
  • підвищення інформованості населення про роботу громадського транспорту;
  • забезпечення ефективного централізованого контролю і управління транспортом в цілому;
  • підвищення якості послуг громадського транспорту;
  • забезпечення централізований моніторинг часу і швидкості проходження маршруту.
  • ОПЛАТА ПРОЇЗДУ (ЄДИНИЙ КВИТОК)

   ВАЛІДАТОР

   Останні роки можна вважати справжнім проривом в системі оплати громадського транспорту. У більшості великих міст світу реалізована можливість оплатити поїздку карткою або за допомогою програми Е-квитка.

   Е-квиток у вигляді пластикової карти стане єдиним засобом оплати проїзду у всіх видах транспорту. Більше не потрібно буде купувати проїзні квитки, компостувати талони або платити за проїзд контролеру готівкою. Необхідно тільки один раз купити карту і зареєструвати. Оплата буде проходити шляхом зчитування даних через валідатор.

   Але і це не межа. Наступним кроком оптимізації стане оплата через систему розпізнавання осіб. Це дозволить економити неймовірну кількість часу – варто просто зайти в салон, а система сама зробить моментальне фото, порівняє його з базою і спише з вашого банківського рахунку необхідну суму.

   СИСТЕМА НАГЛЯДУ ТА АНАЛІЗУ ТРАНСПОРТНИХ ПОТОКІВ

   СИСТЕМА НАГЛЯДУ ТА АНАЛІЗУ ТРАНСПОРТНИХ ПОТОКІВ

   Аналіз транспортних потоків (АТП) - це найбільш важливий процес управління дорожнім рухом. Правильно побудована система управління транспортними потоками, заснована на всебічному їх аналізі, здатна вдвічі збільшити пропускну ефективність існуючих доріг.

   Спільно з іншими системами комплексу дозволяють оптимізувати рух транспорту шляхом інформування водіїв про складні ділянках дороги або зміною режимів руху по підконтрольним магістралях. Дозволяють знизити ймовірність виникнення заторових ситуацій.

   МОБІЛЬНІ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

   СИСТЕМА ВІДЕОНАГЛЯДУ НА ТРАНСПОРТІ

   У міру збільшення пасажиропотоку зростає і кількість злочинів, скоєних в автобусах. Пасажири (і самі водії) все частіше піддаються таким злочинам, як вандалізм, крадіжки та кишенькові крадіжки. Всі ці загрози разом з ризиками виникнення дорожньо-транспортних пригод призводять до необхідності створення превентивної системи безпеки транспортного засобу.

   Рішення вимагає установки відеокамер спостереження як попереду, так і ззаду автомобіля, дозволяючи водіям переглядати події в реальному часі або відтворювати їх на екрані, встановленому на консолі оператора. Технологія стиснення відео знижує вимоги до пропускної здатності і дозволяє переглядати всі канали на одному моніторі.

   Поведінка водія також може відслідковуватися в контрольному центрі за допомогою тієї ж системи відеокамер. Використовуючи інтелектуальне аналітичне програмне забезпечення для вивчення відеоматеріалів можна буде визначити порушення з боку водіїв, таких як перевищення швидкості, різке прискорення або гальмування.

   Система може автоматично переходити від однієї відеокамери спостереження до іншої, що підвищує інформованість водіїв автобусів і забезпечує можливість швидкого реагування на небезпечні ситуації, наприклад, коли пасажири виявляються затиснуті в дверях, що можливо в піковий час.

   В особливо небезпечних ситуаціях, таких як грабежі або конфлікти, допомога може бути запрошена шляхом виклику тривоги за допомогою тривожної кнопки. Крім того, зв’язок з персоналом диспетчерської відбувається за допомогою використання мікрофона. Таким чином, співробітники диспетчерської можуть стежити за ситуацією і вирішити, які заходи необхідно вжити для забезпечення безпеки інших пасажирів.

   ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТРАНСПОРТ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

   ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТРАНСПОРТ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

   З його допомогою користувачі зможуть в реальному часі стежити за рухом муніципального громадського транспорту на мапі міста і дізнатися, скільки залишилося чекати на зупинці потрібний автобус, тролейбус або трамвай.

   Тим, хто стоїть на зупинці, програма допоможе вирішити, сідати в переповнений автобус або почекати наступного.

   Дані оновлюються в реальному часі - всі автобуси, тролейбуси і трамваї оснащені спеціальним обладнанням, яке регулярно повідомляє про їх місцезнаходження.

   Поняття «розумного транспорту» означає, що з’являться реєстровані дороги та паркінг. Інформація про транспорт стане відкритим жителям міста.

   ТЕНДЕНЦІЯ

   В майбутньому громадський транспорт стане «особистим» та безпілотним.

   Відео від KPMG – однієї з найбільших в світі мереж, що надають професійні послуги та однієї з аудиторських компаній Великої четвірки поряд з Deloitte, Ernst & Young та PwC, їхнє бачення майбутнього громадського транспорту. До 2030 року існуюча система транспорту, особливо у великих міських районах, буде різко відрізнятися від согоднішнього.

   Концепція Smart City – це не тільки впровадження IT-технологій, але і турбота про навколишнє середовище. Цікавим прикладом впровадження «зеленого» транспорту є Сеул. Тут звичайні автобуси на бензиновому двигуні замінили на сучасні електроаналогі. А щоб не витрачати час на довгу щоденну підзарядку, оснастили частина доріг міста особливим покриттям з технологією OLEV (Online Electric Vehicle Technology).

   Під покриттям проходять електрокабелі, що створюють магнітне поле. Кожен раз, коли автобус проїжджає по цій ділянці дороги, спеціальний пристрій на днище корпусу перетворює магнітне поле в електрику, відбувається бездротова підзарядка «на ходу». Дана система включається тільки тоді, коли по ній проїжджає автобус, що дозволяє уникнути зайвих енерговитрат.

   Компанія МВКОМ має всі потужності та необхідну кваліфікацію спеціалістів в провадженні систем розумного громадського транспорту.

   Ми завжди відкриті до нових замовлень та проектів. Чим складніше - тим цікавіше!

   З питань співпраці звертайтесь до наших менеджерів. Ми з радістю Вам допоможемо!

   Пишіть: sale@mvkom.net

   Телефонуйте: +38 (097) 805-88-69

                           +38(050) 672-10-96