Перейти до основного вмісту

НОВИНИ

20 чер

ЦІКАВІ ФАКТИ З ІСТОРІЇ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Придивіться — коли ви йдете вулицею, заходите в торговий центр або їдете дорогою, то всюди можна помітити системи відеоспостереження. Вони допомагають затримувати злочинців, припиняти крадіжки, акти вандалізму, фіксувати правопорушення на проїжджій частині, і багато іншого.

Відеоспостереження стало частиною повсякденного життя — люди купують камеру, щоб доглянути за машиною на стоянці, або за нянею, з якої залишили дитину. Монтаж систем відеоспостереження здійснюється в короткі терміни та цілком може бути виконаний власними силами. Технології розвиваються, і скоро встановити та налаштувати відеокамеру буде під силу навіть дитині. Однак так було не завжди. Мало хто знає, що розвитку відеоспостереження передувала довга історія. Ми зібрали для вас найцікавіші факти відеоспостереження.

системи відеоспостереження

Мало хто знає, що одним з перших прототипів системи відеоспостереження вважається фотосистема, встановлена в 1913 році у в'язниці Holloway на півночі Лондона. Створили її з метою спостереження за політичними в'язнями в жіночій в'язниці.

18 політичних активісток — суфражисток — всіляко відмовлялися фотографуватися для досьє. Кожен раз, коли вони помічали спрямовану на них камеру, вони закривали обличчя руками, корчили пики, відмовлялися стояти на місці. Використання зіпсованих фотографій для подальшої ідентифікації було марним. Тому з'явилося рішення негласно фотографувати ув’язнених з великих відстаней.

одним з перших прототипів системи відеоспостереження вважається фотосистема, встановлена в 1913 році у в'язниці Holloway на півночі Лондона

А ось саме відеоспостереження як таке, було розроблено лише в 1942 році в Німеччині. Першу у світі систему відеоспостереження вмонтували на випробувальному стенді наглядового майданчика, де запускалася ракета V-2 - Vergeltungswaffe-2 (Фау-2) - перша у світі балістична ракета дальньої дії.

Першу у світі систему відеоспостереження вмонтували на випробувальному стенді наглядового майданчика, де запускалася ракета V-2 - Vergeltungswaffe-2 (Фау-2)

Систему вуличного відеоспостереження вперше випробували в 1956 році в місті Гамбург. Вона призначалася для моніторингу та коригування трафіку: стежачи за картинкою на моніторі, поліціанти перемикали сигнали світлофора. Через три роки, вже й в інших великих містах Західної Німеччини встановили подібні системи (у 1959 році в Ганновері та Мюнхені розпочалося використання системи відеоспостереження для моніторингу зрослого вуличного трафіку, а у 1960 році поліція Франкфурта-на-Майні ввела в експлуатацію першу автоматичну систему фотографування порушень правил дорожнього руху на світлофорах).

Систему вуличного відеоспостереження вперше випробували в 1956 році в місті Гамбург.

У 1960 році на знаменитій Трафальгарській площі в Лондоні була встановлена перша стаціонарна камера відеоспостереження, яка спостерігала за обстановкою в публічних місцях. Саме в Великобританії почало розвиватися цей напрямок.

У 1960 році на знаменитій Трафальгарській площі в Лондоні була встановлена перша стаціонарна камера відеоспостереження, яка спостерігала за обстановкою в публічних місцях.

Камери, які допомагають боротися зі злочинністю та правопорушеннями, вперше було встановлено в 1968 році в американському містечку Оліен, розташованому в штаті Нью-Йорк. Зображення з них передавалося прямо в міську поліційну дільницю.

Камери, які допомагають боротися зі злочинністю та правопорушеннями, вперше було встановлено в 1968 році в американському містечку Оліен, розташованому в штаті Нью-Йорк.

Ось ще деякі цікаві факти — у Великій Британії на кожні 11 осіб припадає одна камера. Масштаби розвитку та впровадження технології відеоспостереження говорять нам про те, що вже до 2020 року кожна людина в середньому буде 300 раз зображена різними камерами щодня. І ось останній факт: за оцінками експертів, 70% крадіжок можна запобігти, встановивши систему відеоспостереження.

70% крадіжок можна запобігти, встановивши систему відеоспостереження.

Ми завжди відкриті до нових замовлень та проектів по впровадженню систем відеоспостереження Рівне. Чим складніше — тим цікавіше!

З питань співпраці звертайтесь до наших менеджерів. Ми з радістю Вам допоможемо!

Пишіть: sale@mvkom.net

Телефонуйте: +38 (097) 805-88-69