Skip to main content

СТВОРЕННЯ КОМПЛЕКСНИХ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Відеонагляд Відеоспостереження відеокамери відеоспостереження на підприємстві камери відеоспостереження камери спостереження підключити камеру відеоспостереження скриті камери відеоспостереження комплект відеоспостереження Системи Відеоспостереження


Системи відеоспостереження використовуються для спостереження у місцях, які потребують постійного нагляду. Відеоспостереження на підприємстві чи офісі – перший крок до поліпшення продуктивності співробітників, безперервного контролю в реальному часі та підтримка високого рівня безпеки Вашого бізнесу.

Які переваги Вам надасть система відеоспостереження:

 • Поліпшується продуктивність співробітників та якість обслуговування клієнтів.
 • Безперервний контроль в реальному часі де б Ви не були: у відпустці, у відрядженні, на роботі.
 • Встановлення відеоспостереження допомагає вам не тільки підтримувати високий рівень безпеки свого бізнесу, але і перешкоджає можливим правопорушенням. Контроль відвідувачів/чеків/черг та інша аналітика.
 • А це — спокійний сон і відповідальна робота персоналу.

  Як вибрати систему відеоспостереження (відеонагляду)?

  Співробітники компанії МВКОМ м. Рівне мають великий практичний досвід роботи з різними системами відеоспостереження, ми завжди зможемо підібрати для Вас оптимальне рішення, допоможемо у виборі камер відеоспостереження, підкажемо, що слід і чого не слід купувати, пояснимо всі нюанси та тонкощі того чи іншого обладнання.

  Інженери компанії МВКОМ м. Рівне спеціалізуються на наступних видах робіт:

 • Проектування і монтаж всіх видів систем відеоспостереження;
 • Встановлення систем охоронної сигналізації;
 • Організація роботи з відеоданими: зберігання, відео аналітика;
 • Організація віддаленого доступу та управління IP-відеоспостереженням — локальною мережею, по каналах Internet та мобільному зв’язку;
 • Інтеграція IP- відеонагляду (камери відеоспостереження) з іншими системами: СКУД (Системи контролю управління доступом), системами протипожежної безпеки, системами обліку робочого часу, виробничими лініями та тощо.
 •  

  Ми завжди відкриті до нових замовлень та проектів по впровадженню систем відеоспостереження Рівне. Чим складніше — тим цікавіше!

  З питань співпраці звертайтесь до наших менеджерів. Ми з радістю Вам допоможемо!

  Пишіть: sale@mvkom.net

  Телефонуйте: +38 (097) 805-88-69

  #відеонагляд #відеоспостереження #відеокамери #відеоспостереження на підприємстві #камери відеоспостереження #камери спостереження #підключити камеру відеоспостереження #скриті камери відеоспостереження #комплект відеоспостереження #системи відеоспостереження #рівне