Перейти до основного вмісту

КОНФІГУРУВАННЯ, ПОСТАЧАННЯ ТА МОНТАЖ СЕРВЕРІВ ТА СЕРВЕРНОГО ОБЛАДНАННЯ

 Конфігурування постачання поставка монтаж сервер серверне обладнання

Сучасний бізнес розвивається дуже швидко, кожен керівник прагне збільшити прибуток з мінімальними витратами, за короткий проміжок часу. Отримання максимальної ефективності в найкоротші терміни забезпечить впровадження сучасних інформаційних технологій, які дозволять використовувати всі можливості оптимізації використовуваних процесів.

Саме сервер є одним з найважливіших вузлів в роботі інформаційних систем. В сучасних реаліях сервер готовий оптимізувати дії співробітників компанії та перевести на новий якісний рівень бізнес-процеси. Сервер готовий зберігати в собі всю інформацію, яка необхідна для безперебійної роботи будь-якої компанії або фірми.

Використання сервера дає наступні переваги компанії:

 • Економія робочого часу;
 • Доступність всієї інформації для кожного співробітника;
 • Захищеність корпоративної інформації.
 • Конфігурації серверів бувають дуже різними та підбираються під кожну задачу індивідуально. Важливим початком коректної роботи є професійний підбір обладнання, проводиться глобальний моніторинг всіх вимог, які є до техніки. На основі отриманих даних вибирається відповідне оснащення і виконується конфігурація системи, яке максимально відповідає вимогам, далі виконується монтаж та налаштування сервера. Коли установка сервера пройшла успішно, всі системи підключають, проводять запуск і перевірку, тестують.

  Вибір оптимального складу серверів і серверного устаткування для конкретного користувача, це важливе завдання, вирішення якої пропонує компанія МВКОМ.

  Ми завжди відкриті до нових замовлень та проектів. Чим складніше - тим цікавіше!

  З питань співпраці звертайтесь до наших менеджерів. Ми з радістю Вам допоможемо!

  Пишіть: sale@mvkom.net

  Телефонуйте: +38 (097) 805-88-69